| AndreasfromMetallicA a întrebat:

am un iPhone 4S blocat iCloud, vreau sa imi comand dp site o placa de baza fara >iCloud(350 lei),mi-e cam frica sa nu imi iau teapa,adica tot una blocata. Daca o primesc prin posta,avand toate datele vanzatorului, il pot denunta cumva? Multumesc

Răspuns Câştigător
| patriciatimeea a răspuns:

Nu iti lua placa de baza.o data ce ai deschis carcasa iphonului, nu o sa mai fie la fel ca inainte.
Mai bine mai pune 200 ron si iti iei altul. Asta vinde-l pe tocmai cu 300 ron ca un ipod..sunt destui care vreau un iphone numai pentru marul ala muscat laughing.
oricum, fa cu vrei.

| AndreasfromMetallicA explică (pentru patriciatimeea):

Merci pentru sfat.L-am pus pe site deja cu 50 euro, dar nu am primit oferte bune...

| patriciatimeea a răspuns (pentru AndreasfromMetallicA):

Pune-l in RON. O sa ai sigur mai multe ofertewinking.Din experienta iti spun happy