| Roxin_Alex_1989 a întrebat:

Buna TPU am un iphone 4s cu ios 5.1.1 si basebandul 2.0.12 si am tot incercat eu sa il jailbreakuiesc cu diferite programe cum ar fi ABSINTHE SAU inca unul care are un nume mai lung si ciudat la la amandoua aceeasi eroare conectez iphoneul cand pe la sfarsitul incarcarii imi apare pe iphone ca trebuie sa il activez(cu wifi)si nu il pot activa numai dupa ce scot cablul si il repornesc. ajutoor vreau sa il fac sa aiba jailbreak funda si vot

1 răspuns:
| AlexRizi a răspuns:

Apple a incetat aceasta actiune sau programele nu sunt bune x(