| MadalYyYn a întrebat:

Am un iPhone 4S si as vrea sa imi cumpar o husa flip, acea husa are magnet si nu stiu daca se poate strica telefonul din cauza magnetului adica am auzit ca magnetul strica ecranul! Imi spuneti va rog daca este adevarat! multumesc

Răspuns Câştigător
| Jesus24 a răspuns:

Nu este adevarat!
Cei de la Apple au ecrane super rezistente care nu se strica de la un magnet

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu este practic un magnet, este o bucata de metal magnetizata. Nu are nicio influenta. Poti sa-ti cumperi.