| catalinPA800 a întrebat:

am un iphone 5s cu ios 10.2.1 (ultima) si habar nu am ce r sim sau gevey sa imi cumpar sa il pot folosi. Vreau sa imi trimiteti link-ul de unde pot cumpara ce am nevoie mai exact (r sim sau gevay).

4 răspunsuri:
| Marius121996 a răspuns:

Http://www.magazingsm.ro/......plus-20589 Aicea gasesti R-Sim cu care l-ai putea activa.

| catalinPA800 explică (pentru Marius121996):

Scrie ca functioneaza pana la ios 8. 3

| nopr0bl3m a răspuns:

Daca esti din Bucuresti, vezi ca pe Mihai Bravu e un magazin Partener Telekom, care se numea OnTopGsm inainte. Acolo iti vor spune ei de care oti trebuie, cum se foloseste si ti-l pot comanda si monta.

| catalinPA800 explică (pentru nopr0bl3m):

Nu sunt din București.