| xPixie a întrebat:

Am un iphone 5s si la un moment dat am intrat pe twitter si s-a blocat, am vrut sa-l blochez si sa-l pornesc din nou, dar ecranul este negru si nu se deschide. Cand il bag la incarcat se aude bling si mi-am dat seama ca nu e inchis dar e blocat. As vrea sa-l inchid si sa-l deschid din nou fara sa glisez, dar nu merge. Pareri? Va rog, ajutati-ma! Urgent!

1 răspuns:
| dany248y a răspuns:

Probabil s-a stricat softul asa am patit si eu, mai bine du-te la reparatii cu el