| LucasMarcutAnonimuuu a întrebat:

Am un iPhone 6 si nu stiu de ce nu prind bine semnalul Wifi, sunt lângă router am semnal maxim, la un metru de router deja am o linie. Ios nu are nimic ceva componenta din el e defectă?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Din cate stiu, Iphone-urile au mari probleme la semnalul wi-fi. Incearca sa te duci la un GSM.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e de la IOS. Am avut si eu problema dar la un iphone 5S. Fa-i update-urile, deoarece sunt sanse sa se rezolve.

| Sunset05 a răspuns:

Fa-i toate update-urile.