| TheLastCookie a întrebat:

Am un LG KE970 pe care l-am scapat in apa, cred ca a stat doua zile (nu l-am observat). M-am dus la un service si i-a schimbat niste piese. A mers cam 2 saptamani, dupa sa ars placa video. L-am dus din nou la reparat, a mers o zi. Nu se mai incarca. M-am dus la service dar era inchis. Cam cat m-ar costa reparatia? (cred ca s-a oxidat mufa de incarcare)

1 răspuns:
| zepelin123 a răspuns:

Cred ca in jur de 30-40 lei. Dar ia-ti unul nou si e mai simplu!