| alexutzuilies a întrebat:

am un LG l7 si nu stiu cum sa fac o cerere ftp(adica sa ma conectez prin blueethoot la un alt dispozitiv)va rog frumos sa-mi raspundeti daca aveti acest telefon saau unul cu android care stie sa faca se conecteze prin blueethoot la un alt dispozitiv pentru a descarca fisiere etc.(scuzati categoria). dau funda celui care imi raspunde..la revedere!

1 răspuns:
| Adrian199999999999996 a răspuns:

Meniu-setari-retele wireless-setari bluetooth-activati functia bluetooth-detectabil. asa o sa te vada prietenul tau. succes!