| Anton_Seby_1992 a întrebat:

Buna TPU.am un Nokia 500, iar in ultimul timp mi-a facut cateva probleme. Cateodata cand vroiam sa-l deblochez de ex. nu imi mai aparea pe ecran butonul acela "Deblocare".eu il inchideam, apoi il aprindeam. mergea bine. Dar aseara am facut acelasi lucru, dar nu mai merge dupa cese incarca, cand sa-mi apara acel mesaj cu Nokia cand isi intind mainile aia doi...nu mai apare nimic, iar ecranul ramane negru. Mai mereu ma avertiza cu memoria de masa E din care am sters ce s-a putut, dar tot nu era de ajuns.sa fie oare din cauza memorie. Astept un raspuns.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai probleme cu softul.Mergi cu el la un service.

| RS4 a răspuns:

Apasa tasta rosie repede de mai multe ori atunci cand porneste si scoate blocarea automata a ecranului!

| D4ny4WIN a răspuns:

Si eu am o problema mare, cand apas pe butonul de power, nu se deschide deloc, dc?

| D4ny4WIN a răspuns (pentru D4ny4WIN):

Ma refeream la ala de deschidere al touchului