| molocemarius a întrebat:

am un Nokia asa 210 si am instalat opera mini, intrebarea este cand se instala spune asa " permiteti aplicatiei sa foloseasca bla bla bla" nu mai stiu eu am pus da fiindca altfel nu se instala. Are ceva daca am pus Da? Dau funda cui imi spune daca are ceva daca am pus Da.

Răspuns Câştigător
| eduardnica a răspuns:

Nup! Nu are nimic asa zice mai la toate aplicatiile, gen eu am Nokia asa 311 si la opera mini am dat da. Mai la toate jocuri si la facebook daca iti iei trebuie sa dai da chiar daca zice ca aplicatia nu vine de la un furnizor de increde, zice asa pentru ca nu se cunoaste furnizorul, pentru ca cei cu unele aplicatii nu au reusit sa obtina o licenta.

| molocemarius explică (pentru eduardnica):

Iti multumesc mult, credeam ca am facut o prostie big grin

1 răspuns: