| Valentin2919 a întrebat:

am un Nokia Lumia 720 si as vrea sa spuneti toti cei care aveti un windows phone tot ceea ce credeti despre acest OS. Eu am avut si un android, am fost multumit de el, insa de wp sunt extrem de incantat. acest OS nu consuma resurese la fel ca android, deci nu necesita un hardware extrem de mare, si merge perfect chiar pe dual-core. Din punctul meu de vedere, wp este un succes, voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Chiar daca nu detin sunt de aceeiasi parere windows se misca mult mai bine ca androidul si mie imi place mult mai mult doar ca atunci cand mi-am cumparat eu tel in magazin nu au fost windows phone doar android si mac ossad

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Sunt tot aceleasi jocuri daca le cauti pe googel, eu am avut un xperia x2 si era super multi isi cumpara android fiindca merg jocuri pe el si este mai cunoscut dar wp e mai bun la aproape toate si in special Nokia

| Valentin2919 explică (pentru Paul_Radulescu_1990):

De aceeasi parere! lumia 720-ul pe care il am nu este cap de serie cu wp, dar sunt extrem de multumit si merge super. cum am mai spus, am avut si android. O fi android cunoscut, dar dupaa ce am cumparat telefonul foarte multi prieteni vor un wp, unii chiar si-au cumparat!

| ExpertMen a răspuns:

Nu ti-asi recomanda windows phone.Primul motiv ar fi acela ca sunt foarte putine aplicatii.

| Valentin2919 explică (pentru ExpertMen):

In punct de vedere al aplicatiilor, nu ma plang. sunt toate aplicatiile esentiale care sunt si pe android. (in afara de instagram), si jocuri, nu sunt la fel de multe ca pe android dar totusi sunt si de adauga in fiecare zi ceva nou big grin