| M03 a întrebat:

Buna Tpu.Am un Nokia Lumia 820 de cateva luni(cumparat din Italia nou)si cand efectuez un apel trebuie sa dau pe speaker deoarece persoana cealalta nu ma aude bine sau ma aude *la distanta*.Ce credeti ca are? Multumesc anticipat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Draga, raluca este clar ca este o problema din cauza difuzorului, si aici poate sa fie si o problema cu telefonul celeilalte persoane cu care vorbesti, dar daca ti se intampla si la alte persoane inseamna ca este din difuzorul telefonului, daca l-ai luat nou sigur ai garantie la el, eu zic sa te duci si sa le spui de problema orice ce ar fi sunt obligati sa o rezolve, dar daca nu esti in Italia de unde l-ai luat poti sa te duci la orice magazin de electronice si iti vor rezolva problema, acum depinde daca iti facea probleme de cand l-ai luat sau de curand a aparut aceasta problema, mult suuces sper sa iti rezolvi problema