| oarecare10 a întrebat:

am un Nokia n8 si am folosit o data gps ul si m-a indrumat vocal pe jos, dar am facut doar pentru test si acuma nu ma mai indruma vocal. Ce ma fac, s-a suparat pe mine? Pentru ca am facut doar o proba mai exact batjocura! Cine ma ajuta sa il fac sa ma reindrume vocal dau funda si vot, daca o sa pot pentru ca e prima mea zi pe acest site.

1 răspuns:
| AndreyVladeanu a răspuns:

Nu s-a suparat pe tine dai un restart din fabrica si va merge ca nou