| oarecare10 a întrebat:

Buna TPU am un Nokia n8 si am folosit o data gps ul si ma indrumat vocal pe jos dar am facut doar pentru test si acuma nu ma mai indruma vocal ce ma fac s-a suparat pe mine? pentru ca am facut doar o proba mai exact badjocura! cine ma ajuta sa il fac sa ma reindrume vocal dau funda si vot daca o sa pot pentru ca e prima mea zii pe acest sai

1 răspuns:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

Actoalizeaza aplicatia sau dezinstaleaza si instaleazo la loc