| Felix_Roca_1994 a întrebat:

Buna TPU am un S2 Plus cu Android 4.1.2 si as dori sa stiu cateva chestii
- cum pot instala amplicatile pe card nu in memoria telefonului
- cum pot face sa ma leg la Kies deoarece nu reusesc imi recunoaste dispozitivul iar dupa aceea imi spune sa conectez dispozitivul

Dau Funda

3 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Aplicatiile nu se pot instala pe cardul de memorie, aplicatiile se instaleaza doar pe telefon. De-aia conteaza asa mult memoria interna a telefonului. o zi buna