| xDanyxDany a întrebat:

am un s4 si mi-am cumparat need for speed most wanted pentru el si ma joc vreo 10 minute in care jocul merge ok, dupa cele 10 minute apare un lag imens, dau sa iau curba cu 500m inainte de curba ca sa pot lua curba si asa se intampla la toate jocurile, deci pana sa nu se incalzeasca merge super dupa ce s-a incalzit e groaznic, nu am nici un fel de batery booster sau ram booster e cum a venit din fabrica, am android 5.0.1 lolipop, care e problema de are lagul acela, si va rog fara resetare ca am facut asta de zeci de ori chiar azi mi-am dat resetare si am pus doar jocul sa vad si tot la fel ori ca-l am plin ori ca e gol. Multumesc!

1 răspuns:
| STF01 a răspuns:

Probabil procesorul nu duce atat de mult, stiu e s4 dar trebuie sa nu il supra-soliciti, sau mergi la un service sa til desfaca si sa vada ce se intampla cu procesorul!
Mult Succes!