| XxPufosheniaXx a întrebat:

Am un Samsung Galaxy A5 2016. Am folosit amprenta ca sa il deblochez, dar de la un timp nu mi-a mai recunoscut amprenta. Acum imi cere parola de la backup, am introdus-o, dar nu mi-o recunoaste. Se mai poate face ceva? Are rost sa il duc la magazin? Se mai poate debloca?

2 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Resetare din fabrica. Uite aici link cu instructiuni. http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-a500f-galaxy-a5/

| AndreiAndrei1995 a răspuns:

Du-te cu el la un service de telefoane sau ceva... Daca este descarcata de pe Magazin Play, inseamna ca e proasta, alea descarcate nu iti recunos amprenta, decat pui degetul si tii apasat si gata, asta este doar irosire de spatiu