| ToderitaAndrei a întrebat:

Buna TPU am un Samsung galaxy ace si nu se mai deschide cand il deschid imi apare numele telefonului si asa sta. cu cateva zile am luat un joc de pe net si l-am deschis si mi-a dat eroare nu mai puteamface nimic pe el si am scos bateria si nu se mai deschide posibil sa fie placa de baza. DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| ChifaDan13 a răspuns:

Pai ai grija ca aplicatile android sunt si de spionaj, furt de date personale, multe altele. pleaca la un agent de telefoane care va face ceva si iti va scoade spionul cibernetic de acolo
succes!

2 răspunsuri:
| BencheaAdelin a răspuns:

Dul la servis daca mai ai garantia

| SheWasHere a răspuns:

Despre ce joc este vorba si de unde l-ai descarcat?
De asemenea, de cat timp ai telefonul? Ai vreun anti-virus instalat pe el?