| anonim_4396 a întrebat:

am un Samsung Galaxy Core Prime si Android Lollipop si nu ma lasa sa pun emoticoane la contacte, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

La contacte nu se poate pune emoticoane. Doar litere si cifre! Am mai raspuns la o intrebare ca asta. Dar de ce ai vrea sa pui emoticoane unui contact? Unde e logica? Contactul o sa il vezi doar atunci cand suni sau te suna adica cateva secunde la una apel.

| Alex1510 a răspuns:

Descarcati Go Keiboard caci si eu am avut aceeasi problema cu unul jelly bean.