| Andreeamaria555 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Grand Prime si cand primesc mesaje pe whatsapp din doua sau mai multe conversatii, ca notificari imi apare "2 mesaje din 2 conversatii" sau depinde cate am, insa eu as dori sa imi apara cand las in jos panoul de notificari exact mesajele, de exemplu:
"Maria: ce faci?"
"Mama: unde esti?"
Intelegeti ce vreau sa zic? Am vazut la o tipa azi si mi se pare super si am tot cautat prin setari insa nu gasesc. Sper ca ma puteti ajuta, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Anonima200368 a răspuns:

Atunci cand iti apare chestia cu 2 mesaje din 2 conversatii, incearca sa glisezi chestia asta in jos si iti vor aparea, nu stiu daca ai inteles laughing dar asa merge. Sa imi spui daca a mers :*

2 răspunsuri:
| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai prima oară trebuie sa verifici mesajul din prima conversație, apoi când primești un mesaj nou ce nu l-ai văzut, îți apare cum ai vrut, dar dacă mai scrie repetat o să zică : 2 mesaje de la...