| adiadisor a întrebat:

Am un Samsung galaxy J1 si am o problema cu wi-fi-ul. Dupa 30 de secunde mi-se opreste si reporneste singur si ma enerveaza. Ce trebuie sa fac. Telefonul e nou, l-am cumparat ieri din Media Galaxy.

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Cea mai simpla metoda e sa dai o Resetare din setari-conturi-sincronizare-resetare la setarile din fabrica. Daca si dupa aia se restarteaza si face figuri ia legatura cu Media Galaxy spune-le problema si spune-i ca asa l-ai primit posibil ca a 2-3 zi sa iti trimita un altul inapoi. Bafta