| XxXFBIXxX a întrebat:

Buna TPU... am un Samsung galaxy s3 cu android 4.3 si as vrea sa ii instalez android 5.0. Inainte de a face asta as vrea sa ii fac un backup la tot ce are el acuma asa in cazul in care nu reuseste instalarea sa pot sa il readuc la cum era. Si as vrea sa imi dati un link cu un mod prin care as putea face acest backup total. Multumesc. Funda + Vot!

1 răspuns:
| IEHOVADUMNEZEU a răspuns:

Backup il faci la setari scrie colo creare copie de rezerva
faci copie si dupa bagi softu luat de pe net il instalezi si dupa ce termini instalarea telefonul isi face backup la aplicati poze video muzica si la tot ce mai ai tu pe el
funda?