| caroline27 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 NEO, si de la un timp imi tot facea figuri ..Ba se inchidea si se deschidea..ba nu se mai deschidea decat daca il lasam fara baterie cateva minute..Si acum doua zile, facea chestia cu inchisul -deschisul incontinuu. Bateria este incarcata, am incercat si sa l pun la incarcat cand se deschidea..si nimic. Efectiv nu se mai aprinde. Tin sa mentionez ca are multe probleme..nu este prima oara cand face asa, dar prima oara cand nu s-a mai deschis DELOC. Oricum are si o dunga mare pe ecran, camera este sparta. ( geamul acela) si nu stiu daca merita sa-l repar sau mai bine cumpar altul. Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| SpeeD2001 a răspuns:

Mai bine cumperi altul pentru ca nu cred ca au cum sa il repare asta ar insemna sa iti dea un alt telefon stii si mai bine iti iei altul mai bun decat s3.

| caroline27 explică (pentru SpeeD2001):

Imi poate da altul?

| SpeeD2001 a răspuns (pentru caroline27):

Nu pentru ca e stricat de tine daca se strica singur era altceva

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fiare vechi cu el