| mikiciocani a întrebat:

Am un Samsung galaxy s3 neo si tot imi spune ca SNS s-a oprit ce sa fac ca sa nu-i apara?

5 răspunsuri:
| elderdragon69 a răspuns:

Daca nu iti trebuie neaparat, poti sa il dezactivezi din Setari...

| mikiciocani explică (pentru elderdragon69):

La ce foloseste si cum il dezactivez?

| Dan_Magdalena_Si_Adrian_1980 a răspuns (pentru elderdragon69):

Si mie imi apare de 2zile.c o fi? cum pot sa il fac sa nu mai apara? tu ai reusit? mss

| elderdragon69 a răspuns:

SNS-ul mis e pare ca e legat de Facebook, oricum eu il am dezactivat, si inca nu mi-a luat telefonul foc... happy

| SvVaLi a răspuns:

Dai un reset si daca nu merge instaleaza softwareul din noi! Sunt diferite tutoriala foarte bune pe chestia asta! Funda?