| AlinArabu a întrebat:

Bună TPU!
Am un Samsung J5 2016 și am incercat sa descarc teme din aplicatia proprie a telefonului si la orice tema dau sa se descarce, imi apare mesajul "nu se pot descarca teme in afisati formele butoanelor." Stiti cumva de ce imi apare aceasta "eroare"?
Precizez ca am avut un Samsung J5 2015 si am descarcat mai multe teme de pe aceeasi aplicatie.

Răspuns Câştigător
| StfRzv a răspuns:

Intra in Setari >> Accesibilitate >> Vedere >> Debifeaza forma butoanelor.

Daca nu gasesti, incearca sa cauti in setari urmatoarele cuvinte: forma buton.

| AlinArabu explică (pentru StfRzv):

Mulțumesc mult, am rezolvat problema happy

2 răspunsuri:
| Iancu_Rares_1997 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=4L4IUt1aQiE

Cred ca gasesti aici rezolvarea.