| Tataran_Sebastian_1998 a întrebat:

am un Samsung Star 3 GT-S5220/5229 nu stiu exact laughing
Cand pornesc telefonul apare 5220 iar sub baterie 5229, ciudat!
Chestia e ca nu am Samsung apps,telefonul l-am cumparat nou,si nici atunci nu avea Samsung apps, deci eu nu am facut nimic cu el laughing
Pe cutie arata ca are Samsung apps dar in telefon nu apare, azi i-am luat la mama un Samsung E 2000 si ceva dar nu stiu modelul exact,chestia e ca pe cutie scrie la fel ca are Samsung apps dar telefonul intr-adevar are Samsung apps, ciudat...
Si telefonul meu e mai performant, adica ala e cam praf...
Cum fac rost de Samsung apps pe Star 3?
Dau funda! >:

Răspuns Câştigător
| ursuroz2 a răspuns:

Salut! Si eu am Samsung star 3. Aplicatii pentru el descarc foarte usor cu un browser numit UC Browser.Il descarci si de pe el poti descarca orice aplicatie. Poti incerca.
Funda?

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru ursuroz2):

Ok,ti-am dat funda dar acum zi-mi cum fac sa apara UC Browser in meniu si de unde descarci de la Getjar/1mobile/mobango/brothersoft/hotjatt/yesjar/rocketalk/appcenter/gamespot sau altele?

4 răspunsuri:
| ursuroz2 a răspuns:

Scuze, abia acum am vazut mesajul.
pur si simplu il descarci cu opera si alegi versiunea pentru Samsung.

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru ursuroz2):

Nu am nici opera preinstalat, orice downloadez/instalez intra in folderul "Jocuri"

| ursuroz2 a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Pai atunci poti incerca cu orice browser care il ai. Eu cum sunt pe Vodafone am unele aplicatii preinstalate.