| ElSwe3R a întrebat:

Am un smartphone Allview viper l si cartela Orange. Cum fac sa nu mai primesc apeluri de la numar privat?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa descarci o aplicatie de tip blacklist. Astfel de aplicatii poti gasi in magazinul de aplicatii specific telefonului tau (Google Play, Marketplace, etc.).

Cu prietenie,
Orange Helper.

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poți pur și simplu să blochezi respectiva persoană care te sună.

| IonutzMariusz a răspuns:

Sau nu descarci nici-o aplicație și folosești metoda de aici! https://www.youtube.com/watch?v=9lDTAuzH4d8

| darrio2007 a răspuns (pentru IonutzMariusz):

Si daca nu are aceasta functie in telefon? Nici eu nu o am.Dar am Blacklist de pe Magazin Play.

| IonutzMariusz a răspuns (pentru darrio2007):

Sau așa.

| darrio2007 a răspuns (pentru IonutzMariusz):

Aha!

| ElSwe3R explică (pentru IonutzMariusz):

Eu nu am lista neagra cum arata in video. Multumesc oricum.

| Cristina_Popa_1981 a răspuns:

Poti descarca o aplicatie de pe magazin play ....si o deschizi si iti apare o optiune cum ar fi ....blok private number.