| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Allview A4 duo si de o vreme tasta pentru blocare/oprire,face figuri,adica se deblocheaza singur sau nu se mai deblocheaza. Oare s-a stricat acea tasta? Am garantie, dar oare o sa dureze mult pana sa-l faca? sau sa-l duc la un service unde sa m-l faca pe loc?

Răspuns Câştigător
| Sophie2105 a răspuns:

Mama a avut aceeasi chestie cu telefonul ei si la dus la service. Intr-o saptamana l-au reparat si de atunci a mers de minune... nu cred ca este alta metoda happy sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite-l urgent in garantie. Poate dura pana la 15 zile. Dar poate dura si 3-4 zile.