| baby123 a întrebat:

am un telefon Allview p5 quad si nu mai intra mufa de la incarcator in telefon. Stie cineva care e problema? Si daca e in garantie se poate repara fara sa platesc? Multumesc!

2 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Probabil s-a stricat mufa din tf. cineva, sau tu poate a introdus-o invers. daca nu e stricat tf. norocul tau, daca nu e mai complicat. Eu am patit cu o camera foto, cand am dus-o la reparat costa reparatia mai mult decat camera in sine asa ca am lasat-o balta.

| catalyn112 a răspuns:

Daca e ceva din fabrica til fac ei daca nu il platesti