| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon alwiev a 4 you si nu ma lasa sa ma conectez la internet prin wi fi si nici prin date mobile. La wi fi imi apare "Salvata si securizata cu wpa 2" si dupa ceva timp imi apare "autentificare esuata". Ce ar trebui sa fac? Va rog sa ma ajutati, dau funda.
PS: telefonul l-am resetat de 3 ori, am schimbat data si ora, l-am lasat 30 min stins si nu a mers nimic.

1 răspuns:
| Gyna_Jeny_1974 a răspuns:

Salut, ai incercat sa verifici parola care o bagi la wifi?! Iti da asa cand parola este gresita. laughing Si la datele mobile trebuie facute setarile cu reteaua care esti conectat. Daca nu incearca sa ii faci un firmware, probabil si a pierdut mac ul sau imei ul. Sunt 1001 tutoriale pe internet despre asta. laughing) Mult noroc