| Istrati_Cosmin_1998_fuNW a întrebat:

Am un telefon cu android,dar bara de notificarii e alba cum fac sa fie neagra? Am vazut pe net ca exista sa o faci neagra,precizez ca am un zte racer 2,

6 răspunsuri:
| Olivia_Hanca_1984 a răspuns:

Pai poti cauta pe 'Magazin Play" eu am putut sa-l instalez happy Funda? laughing

| Istrati_Cosmin_1998_fuNW explică (pentru Olivia_Hanca_1984):

Cum se numeste programul? ai acelasi telefon? Iti dau funda daca-mi raspunzi

| Olivia_Hanca_1984 a răspuns (pentru Istrati_Cosmin_1998_fuNW):

Da am acelasi tel scrii pe magazin play [in engleza]ce vrei sa scimbi si gata il instalezi si il setezi! Eu l-am facut mov happy :* :* :X

| Istrati_Cosmin_1998_fuNW explică (pentru Olivia_Hanca_1984):

Dar cum se numeste programul?

| Istrati_Cosmin_1998_fuNW explică (pentru Olivia_Hanca_1984):

Da-mi id tau de mes sa mai vorbim

| Olivia_Hanca_1984 a răspuns (pentru Istrati_Cosmin_1998_fuNW):

Hanca.olivia@yahoo.com