| abis3330 a întrebat:

Buna TPU am un telefon fortis x si am o problema atunci cand conectez castile sunetul se aude diferit ex:vocea se aude foarte putin dintr o melodie as vrea sa stiu problema ar putea fi de la android sau de la telefon

3 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Daca nu-s castile lui originale asa se aude

| NoTaBiTcH a răspuns:

Problema poate fi de la telefon sau de la casti poate ca mufa este putin indoita sau gaura in care se pune mufa

| abis3330 explică:

Nu sunt de vina castile pentru ca ascultam muzica la casti si cand am schimbat alta melodie nu sa mai auzit asa de clar se aude ca intr un butoi