| dariusel a întrebat:

am un telefon LG optimus l5, i-am spart camera! Intrebarea mea este daca o pot schimba cu una noua! Am auzit de la niste prieteni ca da pot, pot pune chiar si mai mare de exemplu 8 mp, este adevarat? As vrea sa ii schimb camera, telefonul in am de 2 luni, si ca sa merg cu el la garantie in niciun caz, A fost vina mea, a cazut pe pietre si s-a spart camera, nu doar gemuletul de protectie, ci si camera in intregime! Daca se poate si un site sau ceva unde o pot gasi!

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Camera se poate schimba la un service autorizat dar nu poti pune altfel de camera...ce telefon ai?