| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon LG Optimus L7 si mi-am facut niste poze. Am fost la un coleg sa iau niste melodii, iar acesta s-a uitat in el dar nu la pozele pe care le facusem. Cand l-am vazut am sters imediat pozele, dar acestea nu s-au sters ci s-au salvat intr-un alt fisier cu tot cu niste poze pe care nu le-am sters. Intrebarea este: Cum pot sa sterg acele poze? Albumul se numeste "upload photos". Va rog sa ma ajutati URGENT. PRIMUL RASPUNS FOLOSITOR
PRIMESTE FUNDA

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Aveai poze nud in el, asa-i?

| EUReKa a răspuns:

Conecteaza`l la pc, si stergele, sau sterge tot folderul acela

| yonootz321 a răspuns:

Am o presimtire ca sunt niste poze mai speciale la cum te-ai speriat. If you know what I mean...