| Raluka133 a întrebat:

TPU! Am un telefon Nokia C3-00 (cu tastatura qwerty) si am wirelles la el...Inainte mergea foarte simplu sa ma conectez la internet, dar azi dupa ce am intrat in conectivitate-wlan-cautare retele......nu imi mai gasea reteaua pe care o foloses, defapt cand dau pe cautare se incarca incontinuu, dar fara rezultat. Si ma gandeam cum s-a putut ca ieri sa mearga si azi nu? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Bobyx a răspuns:

1.Ori nu mai exista reteaua 2. Poate ai scos tu reteaua si trebuie sa o adaugi singurel 3. Daca o gasesti si cere parola incearca Administrator. Sper ca te-am ajutat.