| Lastarel a întrebat:

Am un telefon Nokia c5-03 si de cateva, zile tot se inchidea.Astazi s-a inchis si nu mai pot sa il deschid. Stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

Fa proba cu o alta baterie, daca merge o schimbi happy Asa am patit si eu la un E71 si era bateria varza.

| Lastarel explică (pentru WH):

Bateria era de bai multumesc

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Probabil ai instlat vrei aplicatie care iti face probleme. Incearca metoda cu tastele sa faci o resetare generala.
Ai grija ca pierzi toate datele din memoria telefonului:
http://mobiresetpop.blogspot.ro/......et-to.html

| blaablaablaaa a răspuns:

Ai incercat sa il pui la incarcat raised eyebrows, daca da, inseamna ca bateria este de vina sau poate ai varsat ceva lichid pe el si are un scurt in interior, daca mai ai garantie du-l si nu umbla in el.