| alyskumpy a întrebat:

am un telefon oramge hiro luat in decembrie de la Orange, l-am scapat pe gresie chiar cu ecranul in jos, am o fisura chiar in partea de jos a telefonului, touch-ul merge doar acolo unde e crapat nu merge. sa fie de vina display-ul sau doar ecranul touch?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti merge impreuna cu telefonul, certificatul de garantie si factura la orice magazin Orange Shop pentru a se verifica starea acestuia si pentru a fi trimis in service.

Cu prietenie,
Orange Helper