| Pleasehelp a întrebat:

Am un telefon Orange Pasadena si vreau sa ma ajutati. I s-a descarcat bateria si l-am lasat peste noapte fara sa-l incarc. A doua zi l-am pus la incarcat. Seara l-am scos de la incarcat si nu se mai deschidea. Mai sus de ecran are un beculet care are arata ca se incarca cand arde. Nu stiu ce sa fac puteti sa-mi dati sfaturi.

1 răspuns:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Posibil sa fie o eroare de soft. Daca ai garantie, du-l sa ti-l faca, daca nu te, du-te la un service gsm, este nevoie de reinstalarea softului.