| Pentrucaasavreaea a întrebat:

Am un telefon Orange reyo si e cam scapa sticla de pe el. O prietena mi-a spus ca nu trebuie touch screen nou ci ca imi trebuie folie de sticla noua! Nu stiu ce trebuie sa comand de pe net! Va rog ajutati-ma cu ce trebuie sa iau si de unde? Va roooog...

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca este vorba despre sticla de pe ecranul telefonului iti recomand sa mergi cu telefonul si certificatul de garantie in cel mai apropiat Shop Orange.
O zi buna,
Orange Helper