| Ankutzaaa a întrebat:

Am un telefon Orange Zali, il am cam de 3 saptamani si am incercat sa conectez telefonul prin USB la calculator.Am instalat driverele iar acum nu imi apar fisierele de muzica,poze, etc. Habar nu am de ce. Are cineva vreo idee de ce nu mi le arata? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Nu iti apar pe calculator sau pe telefon? Vezi ca atunci cand conectezi cablul iti apare ceva pe telefon, cu privire la montarea memoriei dispozitivului, si cere confirmare.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa testezi conexiunea pe un alt calculator cu sistem de operare Vista sau Windows 7. Asigura-te ca ai driverele pentru USB instalate corect pe calculatorul tau.

Cu prietenie,
Orange Helper

| Ankutzaaa explică (pentru denyemy):

Nu stiu cum sa explic..Bag USB-ul, si dau accept de pe telefon, m avertizeaza ca s-a conectat la PC. Dau la My Computer si nu imi apar fisierele de muzica, poze etc. Am instalat driverele.

| Ankutzaaa explică (pentru OrangeHelper):

Am Windows XP, s-ar putea sa nu mearga pentru ca am XP? Chiar nu am mai patit asa ceva.
Driverele sunt instalate corect si complet.
Ce pot face in felul asta? Pt ca nu am la cine sa probez Windows 7 sau Vista.
MultumesC!