| Bogdan198B a întrebat:

Am un telefon Orange zali si am uitat parola de intrare, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
In cazul acesta, va fi necesar sa mergi cu telefonul impreuna cu factura de achizitie si certificatul de garantie intr-un magazin Orange Shop pentru a fi trimis in service terminalul.

Cu prieteni,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| Fabb a răspuns:

Daca mai ai garantia, pai. foloseste-o du-te la cei de la Orange si intreaba-i pe ei :/ FUNDA?

| alex291201 a răspuns:

Salut! pai ar trebui sa ai jos intr-un colt exact asta : ``ti-ai uitat parola? scrieti mailul``
sper ca ti-am fost de ajutor si daca da sper sa imi dai si funde :d