| Leah12 a întrebat:

Am un telefon S4 mini codat in reteaua Orange. Daca vreau sa il decodez, aplicatiile preinstalate de Orange vor ramane in telefon sau se vor sterge? Sau nu are nici o legatura? Pentru ca eu vreau sa pun cartela de Vodafone si nu as vrea sa imi apara Contul meu Orange, Deezer sau alte aplicatii marca Orange. Daca le dezinstalez eu personal, nu stiu daca performanta telefonului va fi afectata in vreun fel.

1 răspuns:
| 德尼莎 a răspuns:

Desigur ca vor ramane, asta nu are nici o legatura cu decodatul laughing poti sta linistit/a ca nu ti se va sterge absolut nimic ^^