| EdiC a întrebat:

Am un telefon Samsung ativ s neo, si am cablu de date, il bag la calculator si incepe se imi incarce dar calculatorul nu recunoaste telefonul adica nu imi apare nimic ca s-ar conecta sti cum apare la un telefon normal sa la un usb, oare cum as putea sa il fac sa imi recunoasca ca vreau sa pun niste poze de pe telefon pe pc,
ps telefonul are windows
pss Multumesc anticipat :*

5 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

Cum adica are Samsung-ul windows? Oricum iti trebuie Samsung Kies, o aplicatie pentru PC http://www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/

| EdiC explică (pentru modjolica):

Nu merge nici cu Samsung kies sad

| modjolica a răspuns (pentru EdiC):

Cand conectezi telefonul, ar trebui sa-ti apara ceva pe telefon.La "Conexiuni PC USB" bifeaza Dispozitiv media(MTP). Vezi ca telefonul trebuie sa fie deblocat, altfel nu-l vede

| EdiC explică (pentru modjolica):

Nu apare nimic sad

| EdiC explică:

Uite ca are, cauta Samsung ativ s neo si uitate ca are...