| Aquarela a întrebat:

am un telefon Samsung galaxy grand prime si de fiecare dată când intru pe google chrome îmi apare ca androidul a detectat 4 virusi. Am instalat cm security dar tot imi apare.Intrebarea 1:Cum imi curat telefonul de virusi? Intrebarea 2:O prietena mi-a zis ca si-a stricat telefonul de la aplicatia asta.Ce spuneti e buna? Funda celor care ma ajuta!

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Acea chestie iti apare doar daca intri pe anumiteri siteuri care contin publicitate invaziva. telefonul tau nu are nimic. Daca vrei totusi sa fii sigur da-i un factory reset.

| roobert7239 a răspuns:

Buna! Aceasta aplicatie nu este buna! Mi-am stricat telefonul cu aceasta aplicatie! Eu te-as sfatui sa o dezinstalezi! Iti apare acea reclama(ai 4 virusi) de la o aplicatie pe care ai instalat-o sau de la cm security! O zi buna! smug

| Aquarela explică:

Am dat cred ca de 4 ori azi si tot așa mergelaughing