| Deeaa1911 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy mini 2 si de ceva timp nu ma mai pot conecta la nici o retea wifi. Imi spune ca se conecteaza si pe urma deconectat am intrat la setarile wifi si la ip imi spune ip indisponibil am incercat si cu ip static dar tot nu merge ce pot face sa rezolv acceasta problema!(am resetat telefonul dar degeaba )

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Iti recomand sa mergi la un service si nu te apuca sa faci tot felul de chesti pe care le vezi prin tutoriale ca s-ar putea sa strici telefonul.