| aditzuca a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy Mini S5570 si mi-am cumparat un cablu de date pentru el.Cand conectez cablul de date la telefon si apoi la laptop nu imi apare nimic, Cu toate ca am instalat driverele de pe CD-ul care a venit impreuna cu cablul.
Pe laptop am Windows XP.
Ce trebuie sa fac ca sa imi apara pe laptop fisierele din telefon si sa pot scoate poze sau sa pun aplicatii pe el?

3 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Si eu am avut problema asta.Dar la mine sunt doua mufe unde poti baga usb. Daca ai si tu 2 incearcale pe amandoua.

| GansAlex a răspuns:

Incearca sa downloadezi Samsung Kies.Cauta pe net download Samsung Kies.

| aditzuca explică (pentru GansAlex):

Nu imi apare nici iconita de conectare. Apare numai se incarca..La Kies apare "Please connect a device"