| myss a întrebat:

Buna tpu...am un telefon Samsung galaxy s plus si am cumparat o cartela Vodafone noua...mi se intampla sa nu pot da apeluri sau mesaje ..imi spune retea indisponibila. dureaza vreo 10 min si isi revine..va rog sa ma ajutati... specific ca inainte tot o cartela Vodafone am folosit si nu mi s-a intamplat asa...va rog.e urgent.

1 răspuns:
| Rety_Petry_1992 a răspuns:

Salut, ai incercat cartela in alt telefon? Este foarte posibil sa fie o problema tehnica la cartela. Prin faptul ca isi revine ce ai vrut sa spui? Accepta cartela si poti suna si primi sms pe ea?