| MaryElen a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 de aproape trei ani. In ultimul timp a inceput sa aiba niste probleme: pierde semnalul si face imediat niste dungi orizontale pe ecran care palpaie, apoi se inchide...iar cand incerc sa il deschid se blocheaza...
Care ar fi cauza?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

De la soft. N-au nici ele atata rezistenta. Ar cam fi cazul sa-ti iei altul, parerea mea. happy Cred ca te-ar costa mai putin decat sa incerci sa-i faci reparatii tinand cont ca dupa atata timp probabil o sa mai apara si alte probleme pe parcurs.