| Romonţi_Razvan_1999 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy S3 de aproape trei ani. In ultimul timp a inceput sa aiba niste probleme: pierde semnalul si face imediat niste dungi orizontale pe ecran care palpaie, apoi se inchide
Pot face ceva fara sa merg la un service? Ce?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a tinut cam mult.Probleme de soft.Mergi la service.

| Vlad1928 a răspuns:

Bateria este strucata daca se inchide si apar dungi inainte. Cumpara alta baterie; vezi ca sunt si mai mari ca originalul. Nu stiu ce sa zic de pierdut semnalul... poate fi tot din cauza asta. Si eu am S3 si am schimbat bateria recentwinking. Bafta.