| hi a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy s3 neo si mi se tot restarteaza am scos bateria am lasat 5 minute si tot degeaba, i-am dat reset ca in fabrica si tot degeaba mai ramane schimbarea softului Multumesc anticipat

1 răspuns:
| Cristi9025 a răspuns:

Am si eu tot s3 neo si m-i se intampla si mie aceiasi chestie. M-am informat. Ei bine S3-ul, prima data cand s-a creat a avut o eroare care nu se depistase inca. Ei au vrut la S3 neo, fata de vechiul s3, sa fie bateria mai buna cu nu stiu ce tehnologie. Din pacate s-a vazut eroarea dupa catva timp. De aceea au scos din fabricatie s3 neo-ul. NU ARE REZOLVARE!